Wojciech Deptuch

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Chemia60 / 60 min

Wojciech Deptuch

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

O mnie :
Jestem studentem IV roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum. Moją nieodłączną pasją wciąż jednak pozostaje chemia. 

Przedmiotem tym zaintersowałem się w czasach gimnazjalnych, czego efektem było uzyskanie tytułu laureata konkursu kuratoryjnego w 2016 roku. W liceum skupiłem się głównie na rozwiązywaniu arkuszków maturalnych, co pozwoliło mi na uzyskanie satysfkacjonującego wyniku 88% na maturze z chemii.  

Serdeczenie zapraszam na zajęcia! Oferuje różnorodny sposób ich prowadzenia ( lecz zawsze w przyjaznej atmosferze :) ) w zależności od preferencji ucznia. Pomogę w długoterminowym przygotowaniu do matury, jak również w nauce do trudnego sprawdzianu. Pozostaje na bieżąco z wymaganiami egzaminacyjnymi, związanymi z nową formułą 2023. Dysponuje ponadto własnymi różnorodnymi materiałami dydaktycznymi.

Lekcje mogą odbywać się w formie online ( głównie przez aplikację One Note na Microsoft Teams ), jak również stacjonarnie w Krakowie
( dzielnica Dębniki ). 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2022

Polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Świetny nauczyciel, zajęcia w bardzo dobrej atmosferze. Dzięki niemu ogarnęłam nawet tak trudne zagadnienia jak mole - dzięki panie Wojtku!!!!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Bardzo polecam tego Pana, świetnie tłumaczy i ma bardzo dużą wiedzę!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.